Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
B Комунальному закладі «Бахмутський медичний фаховий коледж» пройшла акція, присвячена Всесвітньому Дню боротьби з туберкульозом

24 березня в Комунальному закладі «Бахмутський медичний фаховий коледж» за підтримки Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради пройшла міська акція, присвячена Всесвітньому Дню боротьби з туберкульозом. Організаторами її були студенти медичного коледжу, а запрошеними – студенти закладів вищої освіти  та представники Бахмутської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України.

 

Актуальність акції обумовлена необхідністю пам?ятати, що туберкульоз – небезпечне захворювання, на яке може захворіти кожен.

 

Під час акції викладачі та студенти коледжу нагадали, якими є перші симптоми захворювання, що підвищує ризик захворювання на туберкульоз, яким повинен бути лікувальний процес, як захистити себе та своїх близьких від захворювання. Присутні були зацікавлені змістом заходу, поставили багато питань, отримали листівки та буклети «Дихай вільно», пам?ятки «Як не захворіти на туберкульоз», «Туберкульоз можна вилікувати!» та білу ромашку як символ вільного та чистого дихання.

 

Захід відбувся з дотриманням всіх карантинних вимог.