Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток для дітей-сиріт (м. Дружківка) взяв участь у роботі фокус-групи щодо сексуального насильства

Наприкінці березня Соцгуртожиток взяв участь у низці заходів, спрямованих на запобігання насильства та підвищення безпеки у громадських місцях жінок та дівчат.

 

Серед інших, Соцгуртожиток взяв участь у роботі фокус-групи щодо сексуального насильства, яку проводив аналітичний центр «Соціоконсалтинг». Цей проєкт є складовою частиною реалізації Флагманської Глобальної ініціативи «Безпечні міста та безпечні громадські простори для жінок та дівчат» у Дружківській громаді. Центр досліджував питання безпеки та попередження насильства в громадських місцях Дружківської територіальної громади. У фокус-групу увійшли жінки різних вікових категорій та соціального статусу, які не байдужі до питань насильства.

 

Багато питань стосувалися сексуального насильства та сексуальних домагань, які мають безліч проявів: зґвалтування, спробу зґвалтування, сексуальне знущання, примусову проституцію, сексуальне рабство; вимоги сексуальних послуг в обмін на сприяння; використання грубих або непристойних висловів чи жестів; навмисний і небажаний фізичний контакт, зокрема доторки та обмацування, або небажану фізичну близькість тощо.

 

Соцгуртожиток взяв активну участь і в обговоренні питань щодо досвіду з попередження сексуального насильства та сексуальних домагань, а також суб’єктів домагань та найчастішу дислокацію таких нападів.

 

Підсумком роботи фокус-групи стало обговорення першочергових профілактичних заходів задля убезпечення жінок та дівчат від сексуального насильства на території громади.