Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У інноваційному центрі для дітей та молоді «Вулик» було проведено виховну годину «Мандрівка Україною»

В місті Авдіївка 26 березня року в Інноваційному центрі для дітей та молоді «Вулик» було проведено виховну годину «Мандрівка Україною» у вигляді гри - подорож.
Настільна гра «Мандрівка Україною» для тих, хто цікавиться історією України, любить читати і мандрувати.
Під час гри, немов в машині часу перенесетеся у різні епохи, відвідаєте найтаємничіші місця нашої країни, станете учасником славних баталій, пізнаєте багатьох відомих українців та загалом побуваєте у більше як 100 цікавих куточках України.
Мета: Збагачувати знання дітей про Україну, історичні та культурні символи Українського народу, познайомити дітей з видатними місцями України, сприяти формуванню національної свідомості, осмислення себе як частини великого Українського народу, розвивати пізнавальний інтерес до історії рідного краю, мислення, виховувати любов до рідної Землі, почуття патріотизму, гордості за свою Батьківщину.
Захід пройшов у дружній, теплій атмосфері. Запрошуємо дітей та молодь міста зануритися в атмосферу  тепла і добра в нашому центрі «Вулик». Ми находимся за адресою місто Авдіївка, вулиця Соборна 73. Центр працює щодня з 12:00 до 18:00, вихідні дні  середа та неділя.