Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулася презентація денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства у Вугледарській територіальній громаді

2 квітня відбулася презентація денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства у Вугледарській територіальній громаді. На базі цього центру будуть надавати безоплатну психологічну, юридичну та соціальну допомогу, а також проводити індивідуальні та сімейні консультації. У центр можуть звернутися особи, які постраждали від фізичного, морального насильства та/або насильства за ознакою статі, незалежно від віку. В межах проєкту «ПРОти НАСильства» відбулася фотовиставка мешканок Вугледарської територіальної громади з історіями жінок громади, які постраждали від домашнього насильства та успішно його подолання.

 

Презентація денного центру відбулася за участі заступника голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної, радника голови Донецької облдержадміністрації Лук’янчук Тамари, голови Вугледарської територіальної громади Сілича Андрія Юрійовича та представників управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, співробітників поліції та представників Агенцією розвитку Вугледарської територальної громади.

 

Проєкт реалізується громадською організацією «Інтеграція в майбутнє» у партнерстві з Агенцією розвитку Вугледарської територальної громади в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії та за співфінансуванням Вугледарської міської ради.