Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток для дітей-сиріт взяв участь у засіданні «круглого столу» «Координаційний механізм ефективної реалізації Регіонального плану дій на виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, Мир, Безпека» у Донецькій області»

5 квітня Соцгуртожиток для дітей-сиріт взяв участь в обговоренні координаційного механізму між представниками обласних органів влади та представниками інститутів громадянського суспільства, у тому числі групами самодопомоги та Коаліцією 1325 у Донецькій області.

 

Організаторами «круглого столу» виступили Запорізький благодійний фонд «Єдність» за майбутнє» та Структура ООН Жінки. Одним із значимих питань став розгляд Регіонального плану дій 1325 у Донецькій області, який проаналізувала начальниця управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації Лілія Золкіна.

 

Про роль, яку відіграє громадянське суспільство в ефективному впровадженні Регіонального плану дій 1325 у Донецькій області розповіли мобілізаторки груп самодопомоги Юлія Тимчак, Юлія Вязмина та координаторка Коаліції 1325 у Донецькій  області Лілія Кісліцина.

 

Соцгуртожиток взяв участь в інтерактивному обговоренні питань співпраці інститутів громадянського суспільства та регіональних органів державної влади щодо реалізації Регіонального плану дій 1325 у Донецькій області.

 

Наприкінці «круглого столу» присутні підвели підсумки обговорення співпраці між органами державної влади і громадського суспільства, намітили подальші кроки по реалізації Регіонального плану дій на виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, Мир, Безпека» у Донецькій області».