Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток (м. Дружківка) долучився до проєкту «Озеленення Планети»

10 квітня Соцгуртожиток для дітей-сиріт долучився до Всесвітнього екологічного проєкту «Озеленення Планети», взявши участь у акції по висадці дерев. Локацією, зокрема, стала територія соціального містечка м. Дружківка.

 

Набувачі послуг та працівники заготували заздалегідь сажанці плодових і декоративних дерев, врахувавши фізичні та декоративні властивості кожної рослини; за участі отримувачів послуг були дбайливо підготовлені посадкові ямки. Вирішили що це будуть вишні та тополі, тому що вишня в українській традиції символ рідної землі та України, матері й дівчини-нареченої, а тополями давні греки обсаджували місця, де відбувалися багатолюдні народні збори, а також саджали поблизу житла. Ось чому Карл Лінней назвав ці рослини латинським словом «популюс», що означає «народна».

 

Амбіційна мета - висадити 1 млн. дерев за одну добу у 100 країнах світу, що сприяє побудові та консолідації ціннісно-екологічного фундаменту суспільства – у досягнення якої свій вклад вніс і колектив Соцгуртожитку, ставши дотичним до великого кола людей різних національностей, віросповідань, віку, статі, та професій, що усвідомлюють важливість озеленення планети під назвою Земля.