Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Молодіжні центри області долучилися до весняних висадок дерев у межах проєкту «Озеленення Планети»

10 квітня молодіжні центри області долучилися до весняних висадок дерев у межах проєкту «Озеленення Планети». В межах всесвітнього проєкту «Greening Planet» 10 квітня у 100 країнах світу планують висадити 1 мільйон дерев за 1 добу, а на наступні 3 роки – 100 мільйонів дерев по всій планеті. В Україні проєкт, окрім висадження 1 мільйона дерев, передбачає також сприяння у висадженні парків та алей впродовж 2021 року та організації освітніх воркшопів у навчальних закладах.

 

Під час реалізації екопроєкту керівники та відвідувачі молодіжних центрів Донеччини братимуть участь у прибиранні, озеленінні та благоустрою території біля своїх молодіжних центрів. Кожен молодіжний центр самостійно знаходив кошти на придбання саджанців - десь долучилися Народні депутати України, десь органи місцевого самоврядування. Особливу подяку хочемо висловити Донецькому обласному управлінню лісового та мисливського господарства, вони безкоштовно виділили саджанці дерев для багатьох молодіжних центрів Донеччини.

 

Організатори акції – Благодійний фонд «Озеленення України» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства лісових ресурсів України та Міністерства зовнішніх справ України. Участь активної молоді Донеччини у глобальному екологічному проєкті «Озеленення Планети» – це наш внесок не лише в озеленення області, а й у боротьбу з глобальним потеплінням, шлях до об’єднання українців навколо вирішення спільних проблем.