Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Розпочався дводенний регіональний форум «Голос жінок за мир, рівноправний та інклюзивний місцевий розвиток»

14 квітня розпочався дводенний регіональний форум: «Голос жінок за мир, рівноправний та інклюзивний місцевий розвиток» у форматі онлайн. Форум покликаний продемонструвати вплив місцевих ініціатив на вирішення соціально-економічних пріоритетів жінок та чоловіків у розвитку місцевих громад. Участь у форумі взяли представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, Українського жіночого фонду, Структури ООН Жінки, українських та міжнародних експертів з питань гендерної рівності, Луганської та Запорізької областей, ПРООН, Фонду ООН у галузі народонаселення, донорських організацій, члени груп самодопомоги та мобілізаторки громад.

 

Цілі форуму:

  1. Обмін успішним досвідом застосування методології мобілізації громад задля розширення можливостей для забезпечення рівноправного місцевого розвитку, залучення найбільш вразливих жінок і чоловіків до вирішення їхніх пріоритетних потреб, зокрема через реалізацію місцевих ініціатив.
  2. Обговорення впливу реалізованих активностей на розвиток місцевих громад та обмін найкращими практиками партнерства між членами громади та місцевими органами влади й іншими зацікавленими сторонами.
  3. Виявлення існуючих можливостей для посиленої співпраці між групами самодопомоги, жіночими групами та організаціями громадянського суспільства з місцевими зацікавленими сторонами для просування позитивних перетворень в громадах через вирішення ґендерних питань та забезпечення дотримання прав людини.