Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Група самодопомоги «Соцгурт» взяла участь у регіональному форумі «Голос жінок за мир, рівноправний та інклюзивний місцевий розвиток»

14-15 квітня проходить третій регіональний форум, який проводиться ООН Жінки в Україні за підтримки урядів Норвегії, Данії та Європейського союзу в рамках програми ООН із відновлення та розбудови миру та у співпраці з регіональними і місцевими органами самоврядування Донецької, Луганської і Запорізької областей.

 

Серед інших учасниками форуму стали члени групи самодопомоги «Соцгурт», яка створена на базі комунального закладу «Донецький обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». ГСД «Соцгурт» взяла участь в обговоренні у малих групах питань щодо викликів та уроків грантових програм. Серед викликів зазначили, що важко знайти однодумців, групи самодопомоги не впевнені у власних силах, очікують швидких результатів, у результаті чого швидко вигоряють та демотивуються. Свої корективи у роботу з грантових програм привнесли також карантинні обмеження. Крім того визначили, що одним із головних чинників успішної роботи є команда, створення власної громадської організації, залучення кваліфікованих кадрів (бухгалтерів) тощо.

 

Під час форуму учасники обмінялися успішним досвідом застосування методології СМЕ для забезпечення рівноправного місцевого розвитку, залучення найбільш вразливих жінок і чоловіків до вирішення їхніх пріоритетних потреб, зокрема, через реалізацію місцевих ініціатив. Обговорили вплив реалізованих активностей на розвиток місцевих громад та обмінялися найкращими практиками партнерства між членами громади та місцевими органами влади й іншими зацікавленими сторонами. Виявили існуючі можливості для посиленої співпраці між групами самодопомоги, жіночими групами та організаціями громадянського суспільства з місцевими зацікавленими сторонами для просування позитивних перетворень у громадах через вирішення ґендерних питань та забезпечення дотримання прав людини.

 

Роботу буде продовжено.