Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна взяла участь в онлайн-нараді з Міністерством соціальної політики України

14 квітня заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна взяла участь в онлайн-нараді з Міністерством соціальної політики України за участю заступника Міністра з питань європейської інтеграції – Ревук Ольги. Тематикою наради була підготовка проєкту постанови Кабінету Міністрів України про порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі.

 

Передбачається, що субвенція в 2021 році обсягом 274,2 млн грн буде надана на створення наступних служб: притулків, денних центрів соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та спеціалізованих служб.

 

Під час наради обговорювались механізм взаємодії та координація Мінсоцполітики з місцевими державними адміністраціями та територіальними громадами, а також деталі щодо участі в субвенції.