Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Поліцейські Краматорська здійснюють діяльність щодо допомоги жертвам домашнього насильства

Поліцейські приймають участі у тренінгах та круглих столах з приводу підвищення рівня надання поліцейських послуг під час обслуговування викликів пов’язаних з домашнім насильством.

 

Так на днях начальник сектору протидії домашньому насильству Краматорського РУП Денис Філіппов зустрівся з в.о. директора Комунальної установи «Донецькій обласний центр соціально-психологічної допомоги» Іриною Дьоміною.  Робоча зустріч була проведена з метою вирішення питання щодо виникаючих потреб жертв домашнього насильства у тимчасовому притулку.

 

«Поліцейські надають потерпілим максимальну інформацію щодо законодавчих рівнях їх захисту та можливості отримання безоплатної правової допомоги», - зазначив Денис Філіппов.

 

В свою чергу в.о. директор Комунальної установи «Донецькій обласний центр соціально-психологічної допомоги» Ірина Дьоміна розповіла, що у місті Дружківка діє Центр соціально-психологічної допомоги. Основним завданням центру є надання комплексу соціальних послуг, зокрема з надання притулку, кризового та екстреного втручання, консультування, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, що сприятиме якнайшвидшому їх поверненню до нормальних умов життєдіяльності.

 

Також зазначеним особам надається допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами, а також інформує з питань соціального захисту населення. Сприяє отриманню зазначеними особами безоплатної правової допомоги, реєстрації місця проживання (перебування) отриманню (відновленню) житла, працевлаштуванню, навчанню тощо.

 

Поліцейські отримали візитівки з контактними даними центру, аби у разі потреби людина, яка стала жертвою домашнього насильства мала змогу звернутися за додатковою допомогою.

 

 

За матеріалами http://kramatorsk-police.dn.ua/