Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Здорове тіло – наснага для душі

Комунальний заклад «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» прийняв участь у конкурсі міні-грантів на розвиток громадських ініціатив від Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас Краматорськ» в рамках проєкту «Створення багатофункціональних соціальних центрів з питань подолання кризи та самодопомоги для осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні» з проєктами «Здорове тіло - наснага для душі», «Психологічна рівновага - міцна нація», які спрямовано на територію міст та районів ОТГ Донецької області. Проєктну діяльність  спрямовано на осіб з інвалідністю, зокрема, з порушеннями рухових функцій, травм хребта, ДЦП, інсультів.

 

Підтримку отримав проєкт «Здорове тіло – наснага для душі». Мета проєкту: сприяння частковому або повному відновленню та полегшенню фізичного стану осіб з інвалідністю методом кінезіотейпування. Суть кінезіотейпування складається в накладанні на шкіру спеціальних еластичних стрічок на уражені патологічними процесами ділянки тіла, що забезпечує зменшення болю і запального процесу. Тейпи беруть на себе частину навантаження, знижуючи м’язовий тонус і спазм. Також за рахунок зниження тиску і невеликого натягу шкіри, тейпи сприяють поліпшенню кровообігу та лімфотоку. Тейпування буде ефективним для усунення наслідків інсульту, ураженнях лицевого нерву, м’язовій атонії, парезах, паралічах, птозу м’яких тканин обличчя.

 

Курс кінезіотейпування проводиться протягом трьох тижнів, тому проєкт розрахований на 18 тижнів, що дозволить провести реабілітаційні заходи понад 100 особам з інвалідністю.