Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулася нарада «Коаліції 1325» у Донецькій області

22 квітня відбулася нарада «Коаліції 1325» у Донецькій області у форматі ZOOM-конференції. Участь у заході взяли представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, голова «Коаліції 1325» у Донецькій області, голова «Коаліції 1325» Київ, представники Структури ООН Жінки, представники громадської організації «Інформаційно-консультативний жіночий центр», представники громадських організацій Донецької області.

 

Під час наради було обговорено наступні питання:

1. Локалізація Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.

2. Затвердження регіонального плану дій з реалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.

3. Організація роботи «Коаліції 1325» у Донецькій області.

Для ефективної взаємодії та створення плану роботи «Коаліції 1325» у Донецькій області було запропоновано організувати робочі групи по напрямкам: соціальна сфера, освіта і культура, запобігання та протидія домашньому насильству та насильству за ознакою статі, захист прав і безпека, охорона здоров’я.