Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток для дітей-сиріт провів акцію до Дня трагедії на Чорнобильській АЕС

26 квітня, виповнюється 35 років з дня Чорнобильської катастрофи. Цей день Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила Міжнародним днем пам’яті про чорнобильську катастрофу.

 

Аварія на Чорнобильській АЕС торкнулася життя кількох поколінь і завдала непоправних втрат. Спричинила забруднення навколишнього середовища, на довгі роки перетворивши територію довкола станції на зону відчуження. Катастрофа позбавила домівок тисячі людей. Проте найголовніше - трагедія забрала та покалічила людські життя.

 

Для Соцгуртожитку ця дата не просто віддання шани та пам’ятний день: один із співробітників брав участь у ліквідації наслідків жахливої аварії, був свідком тих драматичних для людства днів.

 

Соцгуртожиток провів флешмоб до Дня трагедії на Чорнобильській АЕС, вшанував ліквідаторів катастрофи віршами «совісті нації» Ліни Костенко. У ньому взяли участь і працівники, і сироти. І сценою для заходу була чиста українська природа.

 

Крім цього співробітниками соцгуртожитку було підготовлено відео щодо акції до Дня трагедії на Чорнобильській АЕС https://youtu.be/JYHmyzaOzco