Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Клієнти Донецького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями завітали на виставку метеликів

Кожен з нас в дитинстві любив спостерігати за такими прекрасними створіннями як метелики. Легкі і прозорі, вони викликають неймовірний захват! Природа обдарувала їх крила чарівними візерунками, які нікого не залишать байдужим. Тому метелики завжди були посланцями літа, але тепер їми зможна милуватися цілий рік! Завдяки київській вистваці живих метеликів та інших комах.

 

Нещодавно у Слов'янськ завітала київська виставка метеликів. 26 квітня клієнти комунального закладу «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» у супроводі фахівців центру відвідали виставку. Для молоді провели захоплюючу екскурсію в світ живих тропічних метеликів та інших комах.

 

Хлопці та дівчата  відпочивали і душею, і тілом серед пурхаючих навколо "Лісових німф", "златоглазок", "Вітрильників", "павліноглазок" та інших представників комах. Тут молодь мала можливість потримати метеликів на руці, побачити їх появу з "лялечок", ознайомитися з процесом годування і дізнатися багато цікавих фактів про них і інших комах. Але виставка здивовує своїх відвідувачів не тільки метеликами. Тут можна було побачити таких чудернацьких свторінь як черепахи, страхітливі змії, гекони, отруйні жаби, величезні папуги зачаровували своєю незвичайністю.

 

Також на виставці були павуки-птахоїди, імператорські скорпіони, палочники, гігантські таргани і равлики, рептилії і багато іншого. Клієнти центру залишилися у захваті від побаченого.