Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток для дітей-сиріт провів святковий воркшоп

Цього тижня українці святкують одне з найголовніших християнських свят – Великдень. З давен, ще дохристиянського періоду, пращури святкували перемогу весни над зимою, кожна родина пекла «великодні калачі» та фарбувала яйця. Соцгуртожиток традиційно напередодні свята проводить різноманітні воркшопи та майстер-класи, інформаційні заходи тощо.

 

Цьогоріч, 28 квітня, у продовження традиції, проведено воркшоп по святковому декору: виготовленню пасхальних вінків. Вінки, які виготовили на воркшопі отримувачі послуг, нагадують про весну та початок життя: гніздечка з яєчками, які висиджують птахи, зелені листочки та квіти, які є неодмінною ознакою оживання природи, оновлення, краси.

 

Так повелося, що на свята по всьому світі домівки прибирають та прикрашають, приносять дух свята та відповідний настрій. Соцгуртожиток проводить передсвяткові приготування: прибирає прилеглу територію, здійснює генеральне прибирання у приміщенні та прикрашає його великодніми саморобками. Попереду у хлопців ще майстер-клас по випіканню пасок.