Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток для дітей-сиріт завершив святковий марафон до Великодня

Традиції – складова життя українського народу, його самоідентифікація на рівні мови та є часткою культури, що передається від пращурів та вплетено в нашу ДНК, немов химерний візерунок на вишитій сорочці. Тому Соцгуртожиток приділяє найбільшу увагу підтримці традицій, їх розвитку серед отримувачів послуг з метою з’єднати розірвану сирітською долею нитку, що поєднує покоління, минуле з прийдешнім, виховує громадян у любові до рідної землі та Батьківщини.

 

Цього тижня у Соцгуртожитку для клієнтів проведено Великодній марафон, що складався із низки заходів: генерального прибирання, наведенні порядку на прилеглій території, воркшопів по виготовленню святкового декору та випіканню пасок, отримання вітань та смачних пасок від Благодійного фонду «Фонд Бориса Колеснікова», інформаційний захід та вітання з врученням подарунків хлопцям від трудового колективу закладу.

 

28 квітня соцгуртожитовці навели порядок на прилеглій території та клумбі, що квітне первоцвітами та яскраво-червоними тюльпанами. Також проведено воркшоп з виготовлення святкового декору. Пасхальні вінки, зроблені руками хлопців, тепер прикрашають приміщення, додаючи домашнього затишку та тепла тому місцю, де вони живуть.

 

29 квітня, на «чистий четвер», генеральним прибиранням приміщення у закладі підтримано традицію цього дня, що зберіглася з давен – наводити лад в оселі та чистоту тіла.

 

На «чистий четвер» також прийнято випікати паски, тому Соцгуртожиток провів воркшоп з випікання святкової випічки, яка духмяним ароматом здоби наповнила не тільки приміщення, але й  додала святкового настрою всім причетним до майстер-класу. Додав святкового настрою і візит представників Благодійного фонду «Фонд Бориса Колеснікова», які привезли сиротам паски та вітання з прийдешніми святами.

 

Заключним акордом марафону 30 квітня став захід, присвячений Великодню. Так прийнято, що на Великдень сиріт обдаровують: хто смаколиками, а хто речами, одягом чи взуттям, роблять інші добрі справи. Завдяки благодійникам, які постійно підтримують сиріт Соцгуртожитку, цього разу сироти отримали продуктові набори з продуктами першої необхідності: олія, крупи, цукор, сіль, консерви. Отримали також речі, що підтримають чистоту тіла та здоров’я: захисні маски, зубні пасти, мило, шампунь тощо. Окрім цього сироти отримали спідню білизну, взуття та модні бомбери.

 

Наприкінці заходу сиротам розповіли про дотримання безпеки під час масових заходів, нагадали про власну безпеку та збереження здоров’я, правила поводження у громадських місцях.

 

Вітаємо всіх, хто надає допомогу, з прийдешніми святами, нехай весняне натхнення, тепло та злагода не покидають ваших осель! Зі святом Великодня.