Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Гродівській територіальній громаді були проведені майстер-класи із виготовлення маків пам’яті

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Донецькій області проводиться обласна акція «Маки пам’яті». У межах акції, враховуючи важливість формування у молоді шанобливого ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у другій світовій війні 1939-1945 років, про ветеранів війни та жертв нацизму у Гродівській територіальній громаді були проведені майстер-класи із виготовлення маків пам’яті, які були розповсюджені серед місцевого населення.

 

Жителі та молодь населених пунктів Гродівської громади напередодні днів пам’яті прибрали місця поховань, братських могил воїнів-визволителів, пам’ятники односельцям, які загинули у Другій світовій війні.

 

9 травня відбулися мітинги, присвячені 76 річниці Перемоги у Другій світовій війні з покладанням квітів та хвилиною мовчання. Був організований мотопробіг на честь Дня перемоги.

У цей день згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Низько вклоняємося та висловлюємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми вдячні тим, хто в тилу самовідданою працею наближав перемогу.