Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Пластуни Донеччини проведуть обласний таборовий захід

14-16 травня у м. Святогірськ відбудеться триденний таборовий захід «Свято весни» Донецької округи національної скаутської організації України Пласт. Місце проведення табору – база відпочинку «Зелений гай». У межах заходу для молоді та дітей області інструктори-волонтери проведуть семінари і практичні активності з туризму, захисту екології, здорового способу життя, першої домедичної допомоги, командотворення, національної історії.

 

Захід організовано за управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації спільно з Відокремленим підрозділом молодіжної організації ПЛАСТ – Національна Скаутська організація України «Донецька округа Пласту – Національної Скаутської Організації України». Захід проводиться із дотриманням карантинних вимог.

 

Пласт – Національна скаутська організація України, мета якої сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на свідомих, відповідальних та повноцінних громадян місцевої, національної та світової спільнот, на провідників українського суспільства. Пласт є неполітичною та позаконфесійною організацією, що об’єднує близько десяти тисяч членів різного віку і таким чином є найбільшою скаутською організацією України. Окрім України Пласт офіційно існує у восьми країнах світу: Австралії, Аргентині, Великобританії, Канаді, Німеччині, Польщі, Словаччині та США.

 

«Свято весни» - щорічний захід НСОУ Пласт. Це перший наметовий табір в календарному році для більшості пластунів, і фактично Святом весни відкривається сезон літнього наметового таборування. Свято весни проводиться у вигляді змагань та практичного відпрацювання навичок та вмілостей, необхідних для літнього таборування. Попри те, що Свято весни носить більше відпочинковий характер, воно є важливим елементом річної виховної програми Пласту.