Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Донецькій області відзначили День пам’яті та примирення

Протягом днів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення у Донецькій області пройшло понад 450 різноманітних тематичних, інформаційних, меморіальних, патріотично - виховних, культурно- просвітницьких заходів, в тому числі у дистанційному форматі з використанням онлайн інструментів.

 

Молодь Донеччини брала участь у вшануванні пам’яті загиблих покладанням квітів до пам’ятників та пам’ятних знаків своїх населених пунктів, адресному вітанні ветеранів війни та врученні подарункових наборів учнями загальноосвітніх закладів, відвідувачами молодіжних центрів області. Були прибрано території біля 350 пам’ятників та пам’ятних знаків, відвідано 729 учасників бойових дій, дітей війни, вдів загиблих у Другій світовій війні та в’язнів концтаборів.

 

По всій області були проведені різноманітні акції «Весна Перемоги», урочисті заходи пам’яті для молоді «Ніколи знову», майстер-класи з виготовлення маків у межах Всеукраїнської акції «Маки пам’яті» та різноманітні онлайн челенджі для молоді «Пам’ятаємо». У заходах взяло участь близько 15 000 тисяч молодих осіб.