Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Мирнограді відбулись заходи до Міжнародного дня сім’ї та Дня матері

15 травня відбувся захід в парку ім. Гагаріна (м. Мирноград) з нагоди Міжнародного дня сім’ї та Дня матері. Міжнародний день сім’ї – міжнародний день, що відзначається в системі Організації Об’єднаних Націй. Сім’я – це найбільш скарб і найвища людська цінність. Сім'я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації.

 

Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно багатою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сім'ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини. У сім'ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

 

В рамках заходу відбувся: квест для родин, конкурси, привітання дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, флешмоб, нагородження учасників заходу. Захід проводився з метою відродження національно-культурних традицій української сім’ї, зміцнення її ролі в житті суспільства, популяризації сімейних цінностей та традицій українського народу за підтримки Мирноградської міської ради та за ініціативи ГО “Портал “Пошук” та за підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine.