Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Для випускників комунальної установі «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» за межами центру та у неформальній обстановці був проведений психологічний тренінг

Комунальна установа «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації», саме та установа в якій проходять реабілітацію люди з важкими життєвими ситуаціями і порушеною психікою в результаті вживання П.А.Р. Тому ці молоді люди особливо потребують втручання професійних психологів. Саме тому Т.М.Семенко провела консультацію для клієнтів комунальної установи, які з успіхом пройшли курс реабілітації та найближчим часом збираються вийти і жити самостійно у соціумі. 

 

Тетяна Миколаївна пропонувала поспілкуватись поза межами реабілітаційного центру, в не формальній дружній обстановці, у кав’ярні за чашечкою кави. Були затронуті такі теми «як самостійно змінити своє відношення до життя, як відійти від стреса і як уникнути його», також було ознайомлено з вправами, методиками, порадами для поліпшення пам’яті. Тетяна Миколаївна познайомила з методикою психолога Михайла Лабковського. Клієнти комунальної установи дуже вдячні організаторам за цю роботу зі спеціалістами з області психології і дуже сподіваються і надалі спілкуватись.