Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулася відеоселекторна міжвідомча нарада суб’єктів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

25 травня відбулася відеоселекторна міжвідомча нарада суб’єктів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі щодо виконання Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статті на період до 2025 року затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2021 № 145.

 

Організатори наради - Головне управління Національної поліції у Донецькій області.

 

 

Участь у нараді взяли представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання, служби у справах дітей Донецької облдержадміністрації, ГУНП в Донецькій області, Донецького обласного центру соціальних служб, Фонду ООН у галузі народонаселення, Благодійного Фонду «Право на захист».

 

Під час наради було розглянуто наступні питання:

 

  1. Проблемні питання, які пов’язані з рівнем взаємодії суб’єктів із протидії домашньому насильству в Донецькій області та шляхи їх усунення.
  2. Стан роботи підрозділів поліції ГУНП в Донецькій області в даному напрямку діяльності.
  3. Пропозиції до реалізації Державної соціальної програми запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статті на період до 2025 року затвердженої постановою КМУ від 24.02.2021 № 145.