Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Команда Молодіжного центру “Мексика” пройшла стажування в Слов’янську

В рамках проєкту “Мережа змін”. Рестартінг молодіжних центрів” команда Молодіжного центру “Мексика” з 15 по 23 травня в Слов’янську у молодіжному центрі “ПІ “Теплиця” проходила стажування. Протягом тижня команда МЦ “Мексика” переймала досвід роботи, вчилася новому та занурювалась абсолютно в усі процеси роботи МЦ “Теплиця”.

 

Під час стажування молодіжні центри:

  • організовували до Всесвітнього Дня вишиванки “Фестиваль вуличної етномузики”, де Київський гурт "Буття" приголомшив Слов'янськ етномузикою, а МЦ “Мексика” отримали досвід співпраці молодіжного центру з владою, бізнесом та громадськістю;
  • відкрили культурний сезон в Слов'янську, організувавши виставу “Абрикосовий рай” від “Нового театру” (м. Івано-Франківськ).

 

Для того аби заходи пройшли вдало та про них дізналися, потрібно докласти чимало зусиль, тож Сергій Дерека (Керівник МЦ “Мексика”) розробив афіші, Каріна Нєчаєва (піар-менеджерка) створила дописи для соціальних мереж, Вікторія Барабаш (координаторка волонтерського напрямку) організувала роботу з волонтерами.

 

Поміж організацією заходів команди працювали над створенням брендбуку та спланували двомісячний план роботи МЦ “Мексика”, для реалізації якого отримають технічну підтримку від Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

За час стажування стажери встигли завітати до ГО “Shift”, яка займається сприянням розвитку в молоді підприємницького мислення та громадської активності. Саме там молодь змотивувала їх перейняти собі досвід створення власного одягу.

 

З відгуків керівника МЦ “Мексика” Сергія Дерека у фейсбуці та інстаграмі робимо висновки, що тиждень стажування є помічним, плідним і таким, що мотивує до розвитку молодіжну спільноту Максимільянівки: “Неделя стажировки пролетела насыщенно и плодотворно, нашли много новых друзей, "Теплица" щедро поделилась опытом своей работы”.

 

Команда МЦ “Платформа ініціатив “Теплиця” вже готова ділитися досвідом з наступними учасниками проєкту - МЦ “Надія”.

 

Реалізація проєкту «Мережа змін. Рестартінг молодіжних центрів» відбувається завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Сторінки проєкту у соціальних мережах: facebook, instagram.

 

Контактний телефон: 073 183 03 00 Ірина Воронова – менеджерка з комунікацій

Ел.пошта - Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript