Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток провів заходи щодо забезпечення готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації

28 травня у Соцгуртожитку (м. Дружківка) проведено цикл різноманітних заходів для отримувачів послуг та працівників, спрямованих на забезпечення готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації в умовах ускладнення військово-політичних обставин.

 

 

Під час інформаційного заходу було відпрацьовано алгоритм дій та визначені конкретні заходи у разі виникнення надзвичайних ситуацій, уточнили порядок евакуації з Соцгуртожитку. Присутнім нагадали як поводитися під час обстрілів та як зібрати «тривожну валізу» переглядом відповідних роликів: «Тривожна валіза (цивільна) | Що робити якщо війна?» та «Що робити якщо війна? Як вижити в місті? Кілька порад цивільній людині від проєкту Хлопці з Лісу».

 

Крім того у Соцгуртожитку перевірили запаси засобів домедичної допомоги, наявність засобів гігієни, дезінфікуючих засобів, речей першої необхідності, засобів індивідуального захисту тощо. Підвели підсумки щодо готовності закладу до надзвичайних ситуацій та необхідності створення резерву продуктів харчування довготривалого зберігання, перев’язувальних матеріалів та інших засобів першої необхідності.