Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
День захисту дітей в комунальному закладі «Донецький обласний соціальний центр матері та дитини»

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про кожну дитину, захист її прав, створення гідних умов для її повноцінного розвитку - обов'язок усіх дорослих.

 

Ми, дорослі віримо, що кожна дитина знайде своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, під час проходження якого і батьки, які дали життя, і рідна держава будуть пишатися ними. В честь свята в комунальному закладі «Донецький обласний соціальний центр матері та дитини» серед клієнтів був проведений захід «Найкраща матуся!». Жінки з дітьми співали пісеньки, читали вірші, приймали участь у конкурсах.

 

До заходу завітали представники управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, голова Дружківської організації підприємств міста – Шейко Олександр Федорович та голова Дружківської МО Товариство Червоного Хреста – Скрибцова Олена Анатоліївна, які побажали жінкам та дітям здоров’я, наснаги, благополуччя та вручили подарунки.

 

В свою чергу дівчата спекли гарний та смачний торт «Наполеон» та пригостили  гостей та працівників закладу, висловили подяку за турботу та увагу до них.