Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На Донеччині пройшов 24 фестиваль «Зірки та зіроньки»

З 2 по 4 червня 2021 року пройшли фінали 24 Всеукраїнського фестивалю «Зірки та зіроньки – 2021». 4 червня на урочисту церемонію нагородження завітала заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна та радник голови облдержадміністрації Тамара Лук’янчук. Вона привітала учасників та вручила їм пам’ятні кубки та медалі. Як зазначила пані Юлія: «Бути учасником, а тим паче фіналістом цього фестивалю дуже престижно. Історія кожного з вас надзвичайна! Ви – наша гордість!».

 

Фестиваль проходив у м. Святогірськ на базі обласного дитячо-молодіжного санаторно-оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини» за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

 

Організатори фестивалю Всеукраїнський благодійний фонд «Зірки та зіроньки» зібрали плеяду з 184 зірочок віком від 3 до 17 років. Протягом 2 днів виступило 45 творчих колективів, 127 солістів, 8 дуетів та 4 тріо з усієї Донецької області. Загалом у відбіркових турах фестивалю взяло участь 765 юних талантів.

 

Цьогоріч членами журі були актор театру та кіно, актор Київського національного театру російскої драми ім. Лесі Українки (м. Київ) Олександр Соколенко, педагог-хореограф  Міського Будинку дитячої та юнацької творчості міста Умані, співорганізатор Міжнародного хореографічного фестивалю "Квітнева феєрія" Валерія Куценко, заслужена діячка мистецтв України, менеджерка Ансамблю класичної музики ім. Б. Лятошинського Національного будинку органної та камерної музики України, директорка міжнародного конкурсу імені Миколи Лисенка, міжнародного фестивалю "Київ Музик Фест»  та національного мистецького фестивалю «KropFest» Ольга Кононенко, актриса театру та кіно, викладач акторської майстерності, магістр мистецтвознавства, актриса та режисер  в Київському незалежному театрі «Колоритми»  Наталія Соколенко, викладач класичної хореографії, доцент кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Організатор Міжнародного хореографічного фестивалю "Квітнева феєрія" Ольга Бикова, голова журі - композитор, магістр мистецтвознавства, музичний продюсер, викладач Національної музичної академії України, співзасновник та голова «Асоціації резидентів культури», автор і менеджер численних національних культурно-мистецьких проєктів Євген Петриченко.

 

Члени журі починають працювати задовго до фінального концерту.  Їм необхідно переглянути усі номери учасників, надати рекомендації щодо майстерності кожному учаснику та визначити фіналістів.

 

Кожна маленька зіронька – це відображення душі педагога, його знань та майстерності , які він передає дитині крок за кроком, крапля за краплею. У залі панувала оптимістична схвильована атмосфера. Переймалися всі – діти, педагоги, батьки. Але воно було того варте – кожен учасник отримав кубок, медаль та невеличкий подарунок від організаторів конкурсу, а найголовніше -вирій емоцій та вражень!

 

Зичимо учасникам фестивалю, педагогам, батькам та організаторам творчого натхнення та нових досягнень!