Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток підписав Меморандум учасників круглого столу «Робочий простір без дискримінації»

КЗ "Донецький обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування"став учасником «круглого столу» «Робочий простір без дискримінації». Проведення «круглого столу» організовано громадською організацією СМАРТА за підтримки Уряду Канади в рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні».
Спікерами на заході стали досвідчені професіонали у сфері трудового законодавства та гендерних питань, якими було представлено, серед іншого, «Керівництво для роботодавців у сфері гендерної рівності та недискримінації». Керівництво є практичним засобом по імплементації низки конвенцій Міжнародної організації праці в Україні та має за мету надання допомоги роботодавцям у практичній реалізації доволі складного і різноманітного законодавства України у сфері гендерних питань та недискримінації.
Під час заходу учасники обговорили питання прав жінок та їх дискримінації, а також деякі положення колективних договорів як основи для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.
Соцгуртожиток, усвідомлюючи важливість справедливого забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, підписав Меморандум учасників круглого столу «Робочий простір без дискримінації», тим самим підкреслив продовження недискримінаційної практики у своїй діяльності.