Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Закінчився перший освітній модуль обласної програми розвитку молодіжних центрів Донецької області “Апгрейд”

Закінчився перший освітній модуль обласної програми розвитку молодіжних центрів Донецької області “Апгрейд”.

 

15 керівників новостворених молодіжних центрів взяли участь у програмі, де пройшли перші навчальні сесії, які допоможуть їм налагодити роботу молодіжних центрів згідно з законом України “Про основні засади молодіжної політики”. Зможуть залучатися до написання проєктів та створювати свої волонтерські корпуси.

 

У рамках першого модулю відбулась  зустріч з начальником управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької ОДА, запрошені спеціалісти із Всеукраїнського молодіжного центру, які поділилися з молодіжними працівниками шляхами дослідження потреб молоді та процесу формування цільової аудиторії молодіжного центру.

 

Також до учасників завітали працівники Слов’янського міського центру зайнятості, які обмінялися досвідом роботи з молоддю та розказали яку профорієнтаційну роботу вони можуть запропонувати молоді у молодіжних центрах.

 

Програма “Апгрейд” була створена на основі проведеного Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром моніторингу молодіжних центрів Донецької під час якого було опитано понад 120 молодіжні центри щодо їх потреб та проблем. Метою проєкту є підтримка розвитку сучасної мережі молодіжних центрів Донецької області та налагодження їх роботи згідно з вимогами законодавства.