Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Літня програма Summer Youth Acceleration Programme: відкрито нові горизонти для молоді Мангушської селищної територіальної громади

Програма Summer Youth Acceleration Programme є частиною проєкту «Молодіжний кластер у громаді: гейміфікована акселераційна програма для пошуку та залучення молоді в життя своєї громади», що реалізується ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень», у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

 

Команда молоді Мангушської громади пройшла конкурсний відбір для участі у літній програмі для амбітної молоді, завдяки цьому отримала для громади 4 примірники нової настільної гри-тренінгу "Світ Громад: Акселератор-ІІІ" та вже провела навчання про проведенню ігрових сесій для місцевої молоді та всіх бажаючих.

 

До веселої та захопливої навчальної симуляційної гри долучився і заступник селищного голови Володимир Матяш, він зазначив, що гра дає зрозуміти кожному, що громада - це складна структура, у якій усе взаємопов'язане. Гра дозволяє в говорити про серйозні і потрібні речі. Для молоді це підходить ідеально.

 

Ознайомитися та разом зіграти у “Світ громад” наразі можуть усі охочі жителі громади. Гра цікава не тільки школярам та молоді, а й підприємцям, місцевим депутатам та всім небайдужим мешканцям громади, адже вона розвиває такі навички, як:

 1. Підприємливість
 2. Критичне мислення
 3. Співпраця та кооперація
 4. Комунікація
 5. Читацька грамотність
 6. Інформаційна грамотність
 7. Соціальна взаємодія
 8. Лідерство
 9. Тайм-менеджмент та планування
 10. Фінансова грамотність
 11. Розуміння глобальних процесів та викликів
 12. Політична грамотність
 13. Податкова культура
 14. Вирішення комплексних задач
 15. Фандрейзингові навички

 

Крім того, команда молоді має можливість отримати фінансування на впровадження своєї ініціативи (закупівлю обладнання чи проведення місцевого заходу) від Програми Розвитку ООН за умови успішного проходження всіх етапів навчання та челенджу.

 

Тому вже найближчим часом чекаємо якісних змін у Мангушській громаді від прогресивної молоді!