Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Клієнти Донецького обласного соціального гуртожитоку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали продукти харчування

Налагодження партнерських відносин стає одним із найважливіших підходів у діяльності закладів, є запорукою їх розвитку та важливих змін у громаді та суспільстві загалом.

 

Робота у проєктах та участь у різних ініціативах додає тих, з ким у подальшому вибудовуються партнерські стосунки. Зрозуміло, що партнерські відносини не існують у довершеному форматі – їх треба вибудовувати. Одним із важливих елементів налагодження якісного діалогу між партнерами є ефективна комунікація – уміння слухати і чути, обмінюватися інформацією, поширювати спільно прийняті ключові меседжі.

 

Завдяки такому вмінню слухати і чути, обмінюватися інформацією на зустрічі, що відбулася 15 липня за участі керівника управління у справах сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, регіональної координаторки проєкту «Просування прав людини та ґендерноі рівності за допомогою мобілізаціі громад задля розширення можливостей» та координаторки по Донецькій області структури ООН Жінки, сироти Соцгуртожитку отримали благодійну допомогу.

 

19 липня Ірина Павлик, як представник структури ООН Жінки у партнерстві з МБФ «Українська фундація громадського здоров'я», після проведених мультидисциплінарних воркшопів для суб'єктів правоохоронних органів та сектору юстиції, надала благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування, які стали неабиякою підтримкою тих, хто її потребує.