Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Пластуни Донеччини знову в дії

З 19 по 21 липня у Святогірську управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації спільно з відокремленим підрозділом молодіжної організації «Пласт-Національна Скаутська Організація України» в місті Краматорськ в Донецькій області «Станиця Краматорськ» та громадською організацією Платформа Ініціатив «Теплиця» було проведено обласний пластовий табір.

 

Участь у заході взяли пластуни з міст Авдіївка, Костянтинівка, Краматорськ, Маріуполь, Покровськ, Селидове, Слов’янськ, с. Новолуганське Світлодарської територіальної громади та досвідчені інструктори з Києва, Львова та Миколаєва.

 

У межах заходу учасники здобули практичні навички наметового таборування, орієнтування на місцевості, слідознавства, виживання в дикій природі підвищили рівень громадянської освіти, взяли участь майстер-класах із живопису від професійних художників Федора Півня та Оксани Проселкової.

 

Програма табору також передбачала проведення екологічної акції з очищення узбережжя річки Сіверський Донець, під час якої пластуни опановували навички з журналістики, блогерства та відеозйомки.