Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Проведено інформаційно-методичну сесію Донецькою обласною Лігою ділових і професійних жінок

26 липня 2021 року в онлайн форматі було проведено інформаційно-методичну сесію Донецькою обласною Лігою ділових і професійних жінок спільно з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

Участь у заході взяли 193 особи, серед яких були представники міських, сільських та селищних рад, фахівці територіальних громад з питань торгівлі людьми, вчителі та психологи загальноосвітніх шкіл, викладачі професійно-навчальних закладів, бібліотекарі, вихователі дитячих оздоровчих таборів, які будуть проводити превентивні заходи 30 липня у Всесвітній день протидії торгівлі людьми.
У ході лекцій було продемонстровано різноманітні варіанти надання інформації за тематикою, методи, тривалість та наповнення заходів, з урахуванням вікових та інших особливостей аудиторій.
Напередодні заходу в кожну територіально громаду було направлено роздаткові матеріали для роботи (плакати, листівки). Також учасники отримали методичні матеріали в електронному вигляді.