Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Команда Молодіжної ради Маріуполя взяла участь у курсі Youth Media

Команда Молодіжної ради Маріуполя взяла участь у курсі Youth Media, який пройшов у Запоріжжі. Учасниками стала молодь з Донецької, Запорізької та Луганської областей. Протягом п’яти днів вони вивчали цифрові медіа. Продовженням курсу стали візити з обміну досвідом. Учасники курсу відвідали 4 міста. Сіверськодонецьк, Маріуполь, Мелітополь та Запоріжжя.

 

Під час візитів учасники заходу говорили на такі теми, як створювати новітні громадські платформи, визначили що потрібно для організації вуличних заходів та ділились досвідом залучення молоді у креативні проєктb. Крім того, на учасників чекали зустріч з в волонтерською організацією та представниками радіо.


У Маріуполі зустріч пройшла у Бітрут хаб. Розглядалися актуальні теми створення текстів для соціальних мереж, візуальна комунікація, контент-планування, стратегія та інструменти просування, краудфандинг і фандрейзинг для медіапроєктів. Також гості відвідали центр розвитку стартапів 1991, культурно-туристичний центр «Вежа» та Центр розвитку лідерства (осередок УАЛ).


«Такі програми дуже важливі для самореалізації нашої команди. Ми завжди шукаємо можливості, які допоможуть розкрити свій талант, надихнутися на цікаві ідеї або просто завести нових знайомих. Відвідуючи нові міста, ми привозимо новий досвід до себе в місто», - зазначила голова Молодіжної ради Аліна Козицька.