Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У комунальному закладі «Донецький обласний соціальний центр матері та дитини» провели заходи, присвячені святкуванню Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України.

Прийміть найсердечніші вітання і побажання з нагоди великого національного свята нашої державності – 30-тої річниці Дня незалежності України!

Це не просто ювілей народження нашої держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, які творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

 

 

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.


Від усієї душі зичимо всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мир, щедрої долі, успішного навчання, подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України і добробуту її народу. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння.


Усе моє, все зветься Україна

Буває часом сліпну від краси.

Спинюсь, не тямлю, що воно за диво, –

оці степи, це небо, ці ліси,

усе так гарно, чисто, незрадливо,

усе як є – дорога, явори,

усе моє, все зветься – Україна.

Така краса, висока і нетлінна,

що хоч спинись і з Богом говори.

(Ліна Костенко)