Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Пляжна вечірка “Незалежний Рейв” у м. Краматорськ

Клуб рибалок України за підтримки Краматорської міської ради, запрошує вас на музичну пляжну вечірку “Незалежний Рейв” у м. Краматорськ на водоймі Василівська Пустош 22 серпня 2021 року, яка відбудеться з 20:00 до 00:00.

Мета події - впровадження якісного дозвілля для молоді, розвиток музичної культури та згуртування молоді задля сталого розвитку нашої громади.

На фестивалі виступатимуть провідні музиканти творці електронної музики стилю «Рейв» - команда проєкту «SHUM», який реалізується за підтримки ПРООН.

Даний напрямок музичної культури є дуже популярним серед молоді усієї Європи, Слов’янський проєкт SHUM проводить свої концерти як в Україні, так і в Європі, нам вдалося домовитись про виступ діджеїв у м. Краматорськ, щоб провести перший Рейв – фестиваль під відкритим небом із світло-димовим шоу на березі водойми!
Захід організовується молоддю волонтерського крила ГО «Клуб рибалок України – Uafishingclub»  - “Краматворці”, вхід безоплатний.

Задля зручності гостей продовжено рух автобусу 17а, останні рейси на Василівську Пустош – о 18.40 та 19.30 від магазину Елма-сервіз (бул. Краматорський).
Після закінчення вечірки о 0.00. в місто гостей доставить автобус, котрий рухатиметься за маршрутом: Біленька - Лазурний - вул. Паркова (до перетину з вул. Олекси Тихого).

Захід проводиться за підтримки Краматорської міської ради.
Послання на подію: https://www.instagram.com/kramatvorci/?hl=ru
З питань акредитації та приїзду журналістів - Андрій Копілевич 0952349414