Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Святкові заходи до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у Соцгуртожитку для дітей-сиріт

20 серпня для клієнтів Соцгуртожитку проведені урочисті заходи до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, які вся країна відзначатиме відповідно 23 та 24 серпня.

 

 

30-річчя незалежності України – загальнонаціональна подія, святкування 30-ї річниці проголошення відновлення незалежності України у 1991 році, до якої долучився і Соцгуртожиток.

 

«Політологи та історики вважають, що коли постає держава, то критичними є такі вікові «критичні точки»: це 20 і 40 років. Якщо держава минає у своїй історії без проблем своє 20-річчя та 40-річчя – вона відбулася. Щоб там не сталося навколо: агресія, економічний спад чи будь-які інші катаклізми - у тому числі політичні або військові – вона відбулася. Незалежна Україна існує вже 30 років та пройшла великі випробування, а попереду їх ще багато», - розповів директор присутнім під час презентації, що відбулася в межах інформаційного заходу до Дня Незалежності України.

 

Крім того, присутніх ознайомили з програмою заходів, які відзначаються у місті протягом святкових днів, запропонували долучитися до всеукраїнського святкування цієї визначної події.

 

На завершення, клієнтам були вручені подарунки, які були надані волонтерами, що підтримують сиріт Соцгуртожитку.