Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Донецькій області триває проєкт «Мережа змін. Рестартінг молодіжних центрів»

В рамках проєкту «Мережа змін. Рестартінг молодіжних центрів», від USAID (Агентство США з міжнародного розвитку) в співпраці з «Управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання ДонОДА», команди МЦ «YelizavetCity» с. Єлизаветівка, «Мексика» с. Максимильянівка, «Надія» м. Красногорівка пройшли навчання та  стажування в МЦ «ПІ Теплиця» м. Слов’янськ.

В результаті, спільно з ГО «ПІ Теплиця» було напрацьовано двомісячну програму заходів для кожного з молодіжних центрів та надано технічну і матеріальну підтримку.

Завдяки фінансовій підтримці Агенції США з міжнародного розвитку (USAID), закуплено технічне обладнання для діяльності МЦ загальною вартістю 162 000 грн. Розроблено брендбуки.

 

З командами МЦ «Мексика» та «Надія» під супроводом професійного тренера було розроблено «Стратегії розвитку молодіжних центрів на найближчі 3 роки», дані стратегії були презентовані громадам, з подальшим врахуванням коментарів та побажань.

 

Відбулася презентація «Стратегії розвитку молодіжних центрів “Мексикка”, “Надія”» керівництву Мар'їнської міської військово-цивільної адміністрації, а саме: начальниці відділу освіти, культури, молоді та спорту - Панченко Людмилі, начальниці служби у справах дітей Мироненко Ірині, начальнику відділу з питань адміністрування місцевих програм Кротову Андрію  та Білозер Олені представниці від Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання ДонОДА.

 

Керівники МЦ «Мексика» та «Надія» розповіли, що Стратегія є актуальним, ефективним та важливим документом розвитку не лише для молодіжних центрів, а й розвитку Красногорівської та Максимильянівської громад.

Реалізація проєкту «Мережа змін. Рестартінг молодіжних центрів» відбувається завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Контактний телефон: 073 183 03 00 Ірина Воронова – менеджерка з комунікацій

Ел.пошта - Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript