Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Всеукраїнський фестиваль Гумору та імпровізації. Донецьку область у фестивалі представляла команда «Карасі»

З 8 по 13 вересня у с. Грибовка Одеської області пройшов Всеукраїнський фестиваль Гумору та імпровізації.

 

Донецьку область у фестивалі представляла команда «Карасі». До складу команди увійшли 15 представників активної творчої молоді з різних міст Донеччини. Загалом на фестиваль з’їхалось 38 команд із різних областей України. Потрапити на фестиваль команда «Карасі» змогла завдяки підтримці Донецької облдержадміністрації.

 

 

 

 

Протягом п’яти днів на учасників чекали неймовірні тренінги з імпровізації, сценічного гумору, майстер-класи з акторської майстерності та руханки від акторів гумористичного розважального телевізійного шоу «Жіночий квартал» Володимира Шумка, Валентина Міхієнка, Катерини Нікітіної та Ольги Жуковцової-Кияшко, актора театра-студії «Чорний квадрат» Олександра Розвякова, актора команди «Днепр» Володимира Борисова, актора команди «Любимый город» Дмитра Сидорова, актора «95 Квартал» Дмитра Кучмара, інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» та квіз «Easy Quizzy» від Арсена Малиновського капітана «Команда Малиновського», караоке-батл від Григорія Гущина актора команда «Одеські манси Країна У».

 

У фінал фестивалю вийшло 13 команд, серед яких була і команда Донецької області. Наша команда виступала з імпровізацією «Предмет». Слід зазначити, що команда «Карасі» виступала вперше та представила Донеччину на гідному рівні!

У планах учасників команди поновити регіональну «Лігу Сміху».

Дали буде!