Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Обмін досвідом у 15-тому всеукраїнському спортивно-терапевтичному таборі Міжнародної Антинаркотичної Асоціації у с.Чорноморка Миколаївської області

Все більше людей попадають в залежність від наркотиків. Будь-яка людина, котра знаходиться в наркотичній залежності має потребу в лікуванні. Кинути самостійно - не реально. Складність лікування наркозалежних полягає в позбавленні від хімічної та психологічної залежності.

 

 

Тому представник КУ «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації» також мав можливість відвідати 15-тий всеукраїнський спортивно-терапевтичний табір Міжнародної Антинаркотичної Асоціації у с.Чорноморка Миколаївської області який відбувся з 12 по 17 вересня, для обміну досвідом та поширенню знань в роботі з наркозалежною молоддю. Були проведені такі спортивні змагання та турніри як футбол, теніс, баскетбол та волейбол, настільний теніс, водне поло, змагання на байдарках.

 

Були проведені групи психотерапії в ході яких практичні психологи відповідали на всі питання. Також хлопці та дівчата проводили час розважаючись в аквапарку катались на гірках. У заході брали участь близько 600 наркозалежних осіб, які проходять програму реабілітації з України, Молдови, Казахстану та Азербайджану.

 

Цей табір був організований для залежних осіб, щоб вони зрозуміли що можливо отримувати позитивні емоції від життя не вживаючи наркотичні засоби.