Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Пластуни Донеччини зустрілись у місті Волноваха для відкриття пластового року

18 вересня у м. Волноваха молодь з чотирьох пластових осередків (Волноваха, Авдіївка, Селидове, Маріуполь) відкрили пластовий 2021-2022 рік. У Волновасі зібрались невипадково, бо цей пластовий рік для волноваських пластунів є першим, осередок створився зовсім недавно, тому пластуни з інших міст Донеччини вирішили поділити радість свята зі своїми друзями.

 

 

 

 

Відкрили захід урочистою церемонією у сквері м.Волноваха. Особливої урочистості моменту додало виконання всіма присутніми Гімну України у супроводі концертної бригади військової академії Одеси. Спілкування з пластунами викликало жваве зацікавлення у всіх гостей заходу.

 

Учасниками панельної дискусії «Чи потрібна молодій людині участь в громадській організації?» стали досвідчені пластуни та пластунки (13-18 років) з осередків, присутніх на заході, місцева молодь, громадськість, зацікавлені темою жителі Волновахи. Обговорювали широке коло питань, пов’язаних з компетентностями молодих людей, сформованих в Пласті - Національній скаутській організації України, про взаємодію Пласту та освітніх установ, про вміння і навички, про ставлення батьків до захоплення дітей.

 

В програмі заходу були пластові активності, інструктажі, майстер-класи, рухливі ігри та змагання, смачний обід та солодощі, а також підкорення місцевої перлини – спортивної павутини.