Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Проведено захід «Осінній бал» у ДОЦСПРДМФО

16 вересня 2021 року клієнтів «Донецького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» та їх батьків було запрошено відвідати тематичний захід, який відбувся в Центрі реабілітації під назвою «Осінній бал».

 

Не випадково в цю пору традиційно у всіх школах центрах, і дитсадках проходять осінні бали. До барвистого заходу молодь, батьки та фахівці готуються ретельно. Підбирають наряди, прикрашають зали, розучують танці, пісні, готують ігри. І, звичайно ж, не обійшлося без вистав квітів, овочевих виробів, де осінні композиції, часом, просто захоплюють своєю вишуканістю та багатою фантазією молоді, дітлахів та їх батьків.

 

Цього року за традицією осінній бал пройшов і в «Донецькому обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями». Подання, підготовлене педагогами видалося яскравим. Хлопці та дівчата показали гостям невеличку виставу на тему осені, заспівали пісні, розповіли тематичні вірші, супроводжуючи їх танцями та усілякими конкурсами й кумедними іграми. Привабливо виглядав і незвично прикрашений зал, дуже схожий на осінній сад.

 

Цього ранку реабілітаційний заклад наповнився дзвінким сміхом і оплесками.