Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Чи знаєте ви, що сьогодні за день для молодіжних центрів?

А сьогодні, 22 вересня відбулася онлайн зустріч Донецького обласного дитячо-молодіжного центра, керівників молодіжних центрів, учасників обласного конкурсу «Кращі практики молодіжних центрів Донеччини 2021» де були оголошені його результати.

 

Конкурс стартував у січні 2021 року.

 

Метою конкурсу є: виявлення та оцінка кращих практик молодіжних центрів для подальшого використання їх в роботі з молоддю.

 

Основним завданням конкурсу було обмін успішним досвідом між молодіжними центрами та розвиток молодіжного руху в регіоні. Представлені на конкурс практики належать до різних сфер молодіжної політики. Всі представлені практики сприяють забезпеченню участі молоді в житті громади.

 

За підсумками переможцями стали:

 

І місце - Сергій Дерека, молодіжний центр “Мексика”, с. Максимільянівка з практикою «Використання автоворонки за допомогою чат-бота в молодіжних заходах»;

 

II місце - Сергій Дерека, молодіжний центр “Мексика”, с. Максимільянівка з практикою «Аматорське художньо-соціальне кіно»;

 

III місце - Віолетта Регунова, молодіжний центр "Арт Простір "Нарру hub", м.Слов’янськ, з практикою «Розмовний клуб англійської мови "SpeakUP"»;

 

IV місце - Андрій Тимчак, молодіжний простір "ЛЕМКО-центр", с.Званівка, з практикою «Різдвяні вертепи у Званівці»;

 

V місце - Вадим Овчаренко, ГО "Молодіжний центр "Скаути Донеччини", м.Слов'янськ з практикою «Туристично-краєзнавчий табір «Східна ватра»».

 

Вітаємо всіх та сподіваємось, що в наступному році буде більш учасників та цікавих практик!

 

Захід було організовано Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром спільно Управлінням сім’ї, молоді та масових заходів НПВ Донецької ОДА.