Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Святогірську відбулась підготовка фахівців, тренерів проєкту «Школа подружнього життя»

Сім’я – є тим природним середовищем де розвивається людина, формується особистість, проте останнім часом все більше соціологів і педагогів вказують на кризові явища в інституті сім’ї серед яких: нестабільність шлюбних відносин, реєстрація випадків насильства, малозабезпеченість і безробіття. Така родина повинна мати гідний рівень життя, відчувати підтримку держави й суспільства, виховувати не одну, а значно більше дітей.

 

 

З метою формування "моди" на повну, міцну та щасливу сім'ю у Донецькій області з 22 по 23 вересня відбулась підготовка фахівців, тренерів проєкту «Школа подружнього життя». У заході взяли участь представники громадських об’єднань, молодіжних консультативно-дорадчих органів, органів учнівського та студентського самоврядування, молодіжних центрів, соціальні працівники, вчителі та зацікавлені у тематиці навчання люди.

 

Захід спрямований на підвищення престижу сім’ї та виконання її основних функцій:

  • формування свідомості щодо важливості ролі сім’ї та виховання нового покоління у житті суспільства та забезпеченні його прогресу;
  • сприяння відродженню міцної сім'ї;
  • створення умов для повноти реалізації функцій сім'ї;
  • вжиття заходів для захисту інтересів сім'ї та дітей;
  • формування у населення культури планування сім'ї;
  • налагодження ефективної системи підготовки молоді до сімейного життя.

 

Всі учасники отримали сертифікати тренерів «Школи подружнього життя» та мають змогу відкрити аналогічні навчання у своїх громадах.