Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У місті Суми відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг спрямований на налагодження конструктивної взаємодії між суб'єктами національно-патріотичного виховання

З 23 по 25 вересня в м. Суми відбувся Всеукраїнський семінар-тренінг спрямований на налагодження конструктивної взаємодії між суб'єктами національно-патріотичного виховання. З-поміж інших участь у заході взяли представники  управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

 

У межах заходу учасники презентували кращі практики національно-патріотичного виховання, переглянули документальний фільм "Імені Виговського", відвідали фотовиставку культурно-освітнього проєкту «Два століття - одна війна», пограли у сучасні авторські настільні ігри "Козацьке лото", "Сумиполія", "Подорожуємо Сумщиною", "Капітан Сонар". Під час екскурсії до с. Хухри Чернеччинської територіальної громади учасники прослухали теоретичний курс з тактичної медицини та у супроводі досвідчених інструкторів відпрацювали практичні навички евакуації поранених з поля бою під час обстрілу.