Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Мандрівка стежками Фельдман екопарку

Наприкінці вересня клієнти КЗ «Донецький обласний центр соціально – психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями» у супроводі фахівців вирушили у подорож до Фельдман екопарку, що знаходиться у місті Харків.

 

Метою проєкту Фельдман Екопарк є організація активного та різноманітного проведення часу, а також оздоровлення харків'ян і гостей міста.  Безплатна зона активного відпочинку Фельдман Екопарк об'єднує різноманітні майданчики, де кожен відвідувач зможе знайти собі заняття до душі, розслабитися і відпочити на природі зі своїми близькими.

 

Клієнти центру та їх батьки відвідали екскурсії для дітей і дорослих, розважальні та навчально-виховні заходи, майстер-класи, квести та конкурси. Також для юних відвідувачів працював великий дитячий майданчик.

 

Для любителів піших прогулянок була організована екостежка протяжністю в декілька кілометрів і пішохідні доріжки, які проходять через найкрасивіші місця Екопарку, включаючи мальовничі озера.

 

Діти та дорослі мали змогу познайомитися з представниками фауни з усіх континентів. Чисельність парку має кілька сотень видів тварин, серед яких багато рідкісних та вимирущих, а також безпосередньо поспілкуватися з вихованцями Екопарку на контактному дворику, відвідати Кінний комплекс.

 

Діти залишилися задоволені поїздкою. Усі повернулися додому переповнені враженнями та позитивними емоціями.