Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Розпочато реалізацію програми «Нові професії для жінок – нові можливості для країни»

27 вересня 2021 року у Святогірську розпочалась реалізація програми «Нові професії для жінок – нові можливості для країни». У програмі беруть участь 20 жінок з інвалідністю з Сумської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей. Вони проходитимуть курс навчання та реабілітації протягом 42 днів.

 

 

Програма «Нові професії для жінок – нові можливості для країни» розроблена громадською організацією «Покровська районна організація осіб з інвалідністю» та реалізовується спільно з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації у співпраці з комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями», комунальним позашкільним навчальним закладом  «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр», комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги, реабілітації», державним навчальним закладом «Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».

 

Кошти на реалізацію проєкту громадська організація отримала ставши одним із переможців щорічного конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, яким надається фінансова підтримка, який проводить Фонд соціального захисту інвалідів і тому курс реабілітації та навчання абсолютно безплатний для учасників.

 

За час програми учасниці пройдуть професійну перепідготовку за курсом «Швачка» та «Касир торгівельного залу», а також реабілітаційну програму, де отримають кваліфіковану допомогу реабілітологів, психологів та масажистів, відвідають басейн, соляну кімнату та екскурсії Святогірськом.

 

Зазначений проєкт у Донецькій області реалізовується вперше та має велике значення для соціалізації жінок з інвалідністю.