Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Розпочато реалізацію проєктів «Дитяча мрія» та «Маю право на гідне життя»

З 27 вересня 2021 року у Святогірську громадською організацією «Торецька міська організація жінок-інвалідів «Лаванда» спільно з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації у співпраці з комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями», комунальним позашкільним навчальним закладом  «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр», комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги, реабілітації» розпочато реалізацію 2 проєктів, спрямованих на підтримку та реабілітацію людей з інвалідністю.

 

Кошти на реалізацію проєкту громадська організація отримала ставши одним із переможців щорічного конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, яким надається фінансова підтримка, який проводить Фонд соціального захисту інвалідів і тому курс реабілітації та навчання абсолютно безплатний для учасників.

 

Проєкт «Дитяча мрія» розрахований на 28 осіб (14 матерів та 14 дітей віком від 3 до 12 років) з-поміж матерів, які виховують дитину з аутизмом та реалізовуватиметься протягом 28 днів. До Святогірська приїхали мамочки з дітками з Миколаївщини, Харківщини, Хмельницького, Запоріжжя та Донецької області. За час реалізації проєкту матері з дітьми отримають курс реабілітації під час якого з ними працюватимуть кваліфіковані спеціалісти - психологи, психотерапевти, масажисти, реабілітологи, учасники пройдуть курс спелеотерапії у соляній кімнаті та відвідуватимуть басейн.

 

Програма «Маю право на гідне життя» розрахована на 20 осіб з-поміж молодих людей з інвалідністю та реалізовуватиметься протягом 28 днів. Участь у проєкті бере молодь з Донецької, Київської. Харківської та Запорізької областей. Молоді люди протягом цього часу пройдуть навчання за програмою «SoftSkills – навички майбутнього» від Донецького обласного дитячо-молодіжного центру, отримають консультації з працевлаштування від спеціалістів Донецького обласного центру зайнятості та курс реабілітації під час якого з ними працюватимуть кваліфіковані спеціалісти - психологи, психотерапевти, масажисти, реабілітологи, учасники пройдуть курс спелеотерапії у соляній кімнаті та відвідуватимуть басейн.

 

Учасники проєктів відмічають, що  увагу до людей з такими особливостями звернули вперше і це приємно вражає, та наголошують на тому, що такі проєкти необхідно реалізовувати постійно.