Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Фахівці Соцгуртожитку (м.Дружківка) долучилися до реалізації проєкту «Дитяча мрія»

З 27 вересня у місті Святогірськ реалізується унікальний для України проєкт «Дитяча мрія», учасником якого стала спеціалістка Соцгуртожитку.

 

 

«Дитяча мрія» - один із всеукраїнських проєктів, розроблений громадською організацією «Торецька міська організація жінок-інвалідів «Лаванда» спільно з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації у співпраці з комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями», комунальним позашкільним навчальним закладом  «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр».

 

За час реалізації проєкту спеціалісткою Соцгуртожитку буде проведено серію тренінгів, групових занять та воркшопів, направлених на підтримку та підвищення життєвих компетенцій для матерів дітей з розладами аутичного спектра.

 

5 жовтня в межах реалізації проєкту за участі лідерки групи самодопомоги «Соцгурт», що діє у м. Дружківка, учасницями проєкту були створені дві групи самодопомоги «Дивовижні метелики» та «Супер-матусі». Група самодопомоги (ГСД) – це своєрідний розмовний гурток, який об'єднує людей з бажанням взаємно надавати й отримувати підтримку, щоб спільно подолати власну проблему.

 

Девізом цих груп стали - «Допомога. Підтримка. Розуміння» - це саме те, що підтримує у житті кожного з нас.