Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У місті Київ відбувся щорічний KYIV GLOBAL SUMMIT «Woman. Trust. Peace»

5 жовтня 2021 року у м. Київ відбувся щорічний KYIV GLOBAL SUMMIT «Woman. Trust. Peace» – платформи пошуку нових ідей та рішень для розширення впливу жінок, побудови інклюзивного суспільства, досягнення миру і відновлення довіри в постпандемічному майбутньому.

 

Участь у саміті взяли понад 900 українських і закордонних гостей. Серед спікерів Kyiv Global Summit – глава підкомітету з гендерної рівності Парламентської асамблеї Ради Європи Жермені Еглантіна, глава парламенту України Дмитро Разумков, президент Мальти 2014-2019 Марі-Луїз Колейро Прека, генеральний прокурор України Ірина Венедиктова, представники посольств, місій і міжнародних організацій, депутати Верховної Ради різних скликань, лідери думок, експерти, правозахисники і представники бізнесу.

До участі у заході долучилися представники управління сім’ї, молоді

та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації та Маріупольської міської ради.

 

У фокусі KYIV GLOBAL SUMMIT 2021 «Women. Trust. Peace»:

 

Інклюзивна політика: зростання впливу жінок на прийняття державних рішень як гарантія сталого розвитку

 

Зростання кількості жінок у владі є беззаперечним і сталим трендом. Як нам перетворити кількість в якість? Як жінці-політику стати ефективним лідером, який впливає на прийняття та реалізацію державних рішень?

 

Довіра – фундамент миру та безпеки

 

Останнім часом відбулась втрата довіри громадян до держави та навпаки? Але для розв'язання глобальних проблем, які постали перед всіма країнами світу, необхідні об’єднання та спільні дії, що можливо лише за наявності взаємної довіри. Як цю довіру повернути?

 

Постпандемічне майбутнє систем охорони здоров’я та освіти

 

За результатами обговорень, учасники Kyiv Global Summit «Woman. Trust. Peace» ухвалили Декларацію та заявили про створення Коаліції дій – інноваційного глобального партнерства політиків, представників бізнесу та громадських лідерів.

 

Мета Коаліції – розробити Our common agenda, програму дій для досягнення рівноправного і збалансованого лідерства, представити план Глобального прискорення розвитку України для досягнення незворотного прогресу країни в найближчі роки, а також почати Комплекс (марафон) жіночих ініціатив для зміни архітектури заморожених мирних процесів, питань безпеки, економічної та соціальної справедливості.

 

Організатори Kyiv Global Summit впевнені, що багатогранне партнерство українських і закордонних політиків, представників бізнесу та громадськості за принципом PPP (public private partnership) сприятиме ефективній взаємодії та використання кращого досвіду кожного з теперішніх секторів у розв'язанні глобальних проблем, досягнення миру та побудови сталого майбутнього.

 

Організатори KYIV GLOBAL SUMMIT: Міжфракційне депутатське об'єднання Верховної Ради України «Жінки. Мир. Безпека»; Уповноважений Верховної Ради України з прав людини; Національна платформа «Жінки за Мир».